Smarteyes Organisation

Vårt huvudkontor finns i centrala Göteborg på Vallgatan 38.

VD/Marknadschef, Thomas Kusoffsky 
e-mail: thomas.kusoffsky@smarteyes.se 
Mobil: 0709-846 716

Affärsutveckling, Ola Bartholdsson 
e-mail: ola.bartholdsson@smarteyes.se
Mobil: 0734-216 000

Sverigechef, Anders Zanton 
e-mail: anders.zanton@smarteyes.se
Mobil: 0738-499 600

Design-/Inköpschef bågar, Carl Åvall 
e-mail: carl@smarteyes.se
Mobil: 0734-282 350

Tf CFO, Susanne Axelsson 
e-mail: susanne.axelsson@smarteyes.se
Mobil: 0768-672 337

Marknadsansvarig Sverige, Jonas Fredriksson 
e-mail: jonas.fredriksson@smarteyes.se 
Mobil: 0707-878 044

HR-chef, Catarina Olvenmark
e-mail: catarina.olvenmark@smarteyes.se
Mobil: 0727-199 067

HR-ansvarig Sverige, Cecilia Holmblad
e-mail: cecilia.holmblad@smarteyes.se
Mobil: 0737-805 318

Företagsförsäljning B2B, Robert Skragge
e-mail: robert.skragge@smarteyes.se
Telefon: +46 (08)662 88 20
Mobil: 0725-022 368

Kvalitétsansvarig, Eva Göransson
e-mail: eva.goransson@smarteyes.se
Mobil: 0739-227 550

Etableringsansvarig, Olle Ekberg
e-mail: olle.ekberg@smarteyes.se
Mobil: 0725-863 525

Styrelse
Styrelseordförande, Johan Andersson
Ledamot,  Thomas Gustafsson
Ledamot, Erik Andersson
Ledamot, Rune Andersson
Ledamot, Ola Bartholdsson

 



Kundtjänst

Vår kundtjänst är öppen på vardagar 9:00 - 18:00 och lördagar 09:00 - 14:00. Kontakta oss gärna om du har frågor på telefon eller e-post: 0775-70 71 00 Kontakta kundtjänst

Våra butiker