Smarteyes Organisation

Vårt huvudkontor finns i centrala Göteborg på Vallgatan 38.

VD, Fredrik Wistrand:
e-mail: fredrik.wistrand@smarteyes.se
Mobil: 0707-232 727


Affärsutveckling, Ola Bartholdsson
e-mail: ola.bartholdsson@smarteyes.se
Mobil: 0734-216 000


Sverigechef, Anders Zanton:
e-mail: anders.zanton@smarteyes.se
Mobil: 0738-499 600


Inköps-/Logistikchef, Alexander Fällgren:
e-mail: alexander.fallgren@smarteyes.se
Mobil: 0725-172 022


Design-/Inköpschef bågar, Carl Åvall:
e-mail:carl@smarteyes.se
Mobil: 0734-282 350


CFO, Anders Widman:
e-mail: anders.widman@smarteyes.se
Mobil: 0701-467 159


Marknadschef, Thomas Kusoffsky:
e-mail: thomas.kusoffsky@smarteyes.se
Mobil: 0709-846 716

HR-chef, Catarina Olvenmark
e-mail: catarina.olvenmark@smarteyes.se
Mobil: 0727-199067


Kvalitétsansvarig, Eva Göransson:
e-mail: eva.goransson@smarteyes.se
Mobil: 0739-227 550


Etableringsansvarig, Olle Ekberg:
e-mail: olle.ekberg@smarteyes.se
Mobil: 0725-863 525


Styrelse
Styrelseordförande, Johan Andersson
Ledamot,  Thomas Gustafsson
Ledamot, Erik Andersson
Ledamot, Rune Andersson
Ledamot, Fredrik Wistrand
Ledamot, Ola Bartholdsson


Kundtjänst

Vår kundtjänst är öppen på vardagar 9:00 - 18:00 och lördagar 09:00 - 14:00. Kontakta oss gärna om du har frågor på telefon eller e-post: 0775-70 71 00 Kontakta kundtjänst

Våra butiker